KiRALIK ViNÇ-MANiTOU


Rota Platform olarak Yalova merkezli vinç kiralama hizmetleri sunmaktayız. Profesyonel ve belgeli operatörlerimizle, yüksek güvenlik standartlarına sahip vinçlerimizle ve telehandler ‘larımızla (manitou) vinç ve telehandler (manitou) kiralama hizmetleri vermekteyiz.

Yalova, İzmit, Bursa ve tüm ilçelerinde kiralık vinç hizmetlerini 10 ton, 15 ton, 20 ton, 30 ton, 35 ton, 50 ton, 60 ton, 70 ton, 80 ton ağırlık vinçlerimizle ve sepetli vinçlerimizle gerçekleştirmekteyiz.  Manitou telehandler, kepçe, JCB, forklift, manitou, vinç kiralama saatlik, günlük, haftalık, aylık ve uzun süreli sözleşmeli olarak hizmet vermekteyiz.

İnşaatlarda, elektrik işlerinde, tabela montajında, totem tabela dikilmesinde, bina dış cephe temizliğinde,
bina dış cephe reklam giydirme işlerinde, ağaç budama işlerinde, çatı kaplama, çatı onarımı, çatı oluk
onarımı, oluk montajı işlerinde ve tersanelerde manitou, sepetli vinç ve ağırlık vinci ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Yalova merkez, Çınarcık, Çiflikköy, Termal, Kurtköy ve Yalova’nın tüm ilçeleri, Orhangazi, Gemlik, İznik, Bursa, Karamürsel, Değirmendere, Gölcük, İzmit ve çevre ilçelerde telehandler (manitou), sepetli vinç ve ağırlık vinci kiralama hizmetleri vermekteyiz.

Vinç kiralama hizmetlerimizle ilgili tüm soru ve taleplerinizi iletişim sayfamızda yer alan telefonlarımızdan bize ulaşarak iletebilirsiniz.

Taşıyıcı vinçler, ağırlık vinçleri, telehandler (manitou) ve sepetli vinçlerle ilgili her türlü soru ve taleplerinizi bize 7 gün 24 saat iletebilirsiniz.